2014. június 7.

Triatlon Sprint - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

316

Hadházi Máté

1991

DSC-SI

20-39 év Férfi

1.

01:00:55

 

2.

321

Pincési Balázs

1981

 

20-39 év Férfi

2.

01:06:11

 

3.

323

Molnár-Farkas Gergő

1990

 

20-39 év Férfi

3.

01:08:56

 

4.

319

Horváth Zsolt

1968

Széchenyi ESE

40-59 év Férfi

1.

01:09:52

 

5.

320

Zoller Gábor

1967

Vágta Triatlon

40-59 év Férfi

2.

01:12:12

 

6.

317

Mészáros Károly

1974

Kistarcsai VSRC

40-59 év Férfi

3.

01:13:09

 

7.

324

Tóth György

1969

AKERÉKPÁRBOLT

40-59 év Férfi

4.

01:17:21

 

8.

315

Gozony Gergő

1974

Spuri SC

40-59 év Férfi

5.

01:19:56

 

9.

313

Gjendal Nis

1981

Budapest

20-39 év Férfi

4.

01:19:58

 

10.

301

Szamos József

1969

Budapest

40-59 év Férfi

6.

01:22:26

 

11.

318

Makó Béla

1977

Budapest

20-39 év Férfi

5.

01:22:44

 

12.

312

Kazi János

1975

Gödöllő

20-39 év Férfi

6.

01:23:10

 

13.

322

Megyes András

1970

Budapest

40-59 év Férfi

7.

01:23:17

 

14.

326

Bárczi László

1970

 

40-59 év Férfi

8.

01:23:23

 

15.

304

Pongrácz Gábor

1974

Érd

40-59 év Férfi

9.

01:24:13

 

16.

306

Jánosi Balázs

1975

FTC

20-39 év Férfi

7.

01:25:29

 

17.

307

Koór Béla

1984

Budapest

20-39 év Férfi

8.

01:25:42

 

18.

314

Gál-Bíró Péter

1979

Gödöllő

20-39 év Férfi

9.

01:27:17

 

19.

325

Barát Imre

1971

FTC

40-59 év Férfi

10.

01:28:01

 

20.

300

Forgács Gyula

1950

BADISZVSE

60 évtől Férfi

1.

01:30:19

 

21.

310

Fröhlich Henrik

1944

Anonym SE

60 évtől Férfi

2.

01:31:37

 

22.

305

Metál Attila

1973

Ironteam SE

40-59 év Férfi

11.

01:46:08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triatlon Sprint - Női

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

309

Fuchs Dóra

1997

Uniqa Team Újbuda

16-17 év Női

1.

01:05:46

 

2.

311

Kónyáné Dézsi Marianna

1963

Csepel Dolphins

40-59 év Női

1.

01:26:04

 

3.

302

Izer Emőke

1972

Budapest

40-59 év Női

2.

01:35:32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triatlon Ifi EB Válogató - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

101

Rácz Gergő

1997

Mogyi SE

17 évig Férfi

1.

15:58:00

 

2.

107

Péter Brúnó

1998

Dsi Sc

17 évig Férfi

2.

15:59:00

 

3.

105

Tóth Róbert

1997

TVK Mali Triatlon Klub

17 évig Férfi

3.

16:01:00

 

4.

100

Karai Botond

1998

Mogyi SE

17 évig Férfi

4.

16:02:00

 

5.

106

Tóth Milán

1998

DSC-DSI

17 évig Férfi

5.

16:05:00

 

6.

102

Weiger Ákos

1997

ORTRI

17 évig Férfi

6.

17:16:00

 

7.

103

Jenes Zoltán János

1997

Kistarcsai VSRC

17 évig Férfi

7.

17:25:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triatlon Ifi EB Válogató - Női

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

140

Fuchs Dóra

1997

Uniqa Team Újbuda

17 évig Női

1.

17:05:00

 

2.

141

Csák Panna

1998

Balatoni Triatlon Team SE

17 évig Női

2.

17:09:00

 

3.

147

Putnóczki Dorka

1999

TVK Mali Triatlon Klub

17 évig Női

3.

17:26:00

 

4.

145

Szegedi Sára

1998

TVK Mali Triatlon Klub

17 évig Női

4.

18:03:00

 

5.

144

Soós Fanni

1999

Fergeteg Triatlon Se

17 évig Női

5.

18:10:00

 

6.

143

Szerdahelyi Szonja

1999

BBSC BALATONBOGLÁR

17 évig Női

6.

18:20:00

 

7.

142

Fekete Sára

1996

ORTRI

17 évig Női

7.

18:22:00

 

8.

149

Sófalvi Renáta

1998

BTT Siófok SE

17 évig Női

8.

18:39:00

 

9.

146

Jakab Ilka

1998

TVK Mali Triatlon Klub

17 évig Női

9.

18:47:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triatlon Gyermek, Serdülő - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

201

Péter Benedek

2002

KVDSE

12-13 év Férfi

1.

42:31:00

 

2.

207

Novák Gábor

1999

 

14-15 év Férfi

1.

46:23:00

 

3.

203

Sipos Barnabás

1999

Budapest

14-15 év Férfi

2.

46:27:00

 

4.

208

Kolozsi Péter

2002

 

12-13 év Férfi

2.

46:28:00

 

5.

202

Vuics Márton

1999

Budapest

14-15 év Férfi

3.

54:03:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triatlon Gyermek, Serdülő - Női

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

200

Fuchs Réka

2000

Budaörsi TKE

14-15 év Női

1.

43:11:00

 

2.

206

Romsics Rozina

2000

Budapest

14-15 év Női

2.

50:54:00

 

3.

205

Szabó Emese

2000

Diósd

14-15 év Női

3.

51:53:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görkorcsolya 1km - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

451

Török Marcell

2008

 

 

1.

05:07:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görkorcsolya 1km - Női

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

452

Csőgör Brigitta

2007

Délegyháza Községi SE

 

1.

07:53:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görkorcsolya 2 km - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

470

Takács Mihály

1958

EUREST

 

1.

08:01:00

 

1.

453

Csőgör Péter

1973

TRI-CO Nagykanizsa

 

1.

08:01:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triatlon Buli Futam - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

401

Kovács Lázár

2008

Budakalász

 

1.

11:15:00

 

2.

453

Csőgör Péter

1973

TRI-CO Nagykanizsa

 

1.

11:19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futás 0,3km - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

504

Török Marcell

2008

 

 

1.

01:03:00

 

2.

500

Dóka-Rózsavölgyi Erik

2008

 

 

2.

01:09:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futás 0,3km - Női

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

501

Csőgör Brigitta

2007

Délegyháza Községi SE

 

1.

00:51:00

 

2.

502

Kukora Katalin

1978

 

 

2.

00:52:00

 

3.

503

Balázs Andrásné

1962

Sri Chinmoy Alapítvány

 

3.

01:27:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futás 1,2km - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

531

Csermai Zoltán

1996

 

 

1.

05:10:00

 

2.

530

Kovács Bence

2006

Délegyháza Községi SE

 

2.

05:45:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futás 4km - Férfi

Hely

Rsz

Név

Szül.év

Egyesület

Kategória

Kat. hely

Idő

 

1.

561

Kávai Csaba

1981

Sri Chinmoy Alapítvány

 

1.

16:22:00

 

2.

562

Csőgör Péter

1973

TRI-CO Nagykanizsa

 

2.

17:35:00

 

3.

560

Kovács József

1956

Kiss Árpád KDSE

 

3.

19:22:00